ما یک عالمه عکس در گالری موبایل و بر روی اینستاگرام خود داریم پس چرا باهم اینهارو ترکیب نکنیم و با دوستان و خانوادمون به اشتراک نزاریم؟ این دقیقا کاریه که فلیپاگرام انجام میده ! این اپلیکیشن هم برای اندروید و هم برای آیفون موجود است. Flipagram ابزاری کاربردی برای ویدیو و عکس های شما که پیشنهاد میشه حتما این ابزار را امتحان کنید ،قطعا لذت خواهید برد .

 

همه در اپلیکیشن Flipagram هدفشون فیلم درست کردن از چند عکس است. شما میتونید اکانت اینستاگرام خودتون رو با flipagram متصل کنید که مستقیما ویدیویی که ساختید رو پست کنید، که همین به شما یک راه شسته رفته رو برای پست کردن عکس هایی که از خاطرتون رفته بودن رو میده.

اگه شما قصد دارید ویدی های کوتاهی رو توی اینستا گرام بارگذاری کنید، حتی این رو هم میتونید با استفاده از Flipagram چند تا ویدیو رو در کنارم هم به هر برش زمانیی که خواستید میتونید در کنار هم میکس کنید.

 

وقتی که این مرحله رو تموم کردید میتونید از قسمت آهنگ های خودتون آهنگی رو انتخاب کنید که به همراه فیلم Flipagram شما پخش شه. Flipagram از به اشتراک گذاری در سایت های youtube، instagram، facebook، Email و مخصوصا در Camera Roll پشتیبانی میشه. تنها گزینه ای که وجود نداره به اشتراک گذاشتن در توییتر هست.

 

همچنین میتونید این اپلیکیشن رو از آی تونز بر روی سیستم عامل آی او اس خود دانلود کنید و همینطور برای سیستم عامل های اندروید هم میتونید از گوگل پلی استور دانلود نمایید .